Egemen Hurdacılık

Egemen Hurdacılık, Bursa Osmangazi ilçesinde konuşlu olup Bursa genelinde hurdacılık yapan firmamıza ait kurumsal bilgiler kuruluş yapısı bilgilerine buradan ulaşabilir, hurda satmak için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca, Osmangazi Yıldırım Nilüfer İnegöl Kestel Gürsu Mudanya ve Gemlik ilçelerinden Bursa Hurdacılar sitesi, benzer şekilde Yenişehir Orhangazi Orhaneli ve Keles başta olmak üzere Büyükorhan Harmancık İznik Karacabey Kestel ve Mustafakemalpaşa ilçelerinden her çeşit metal hurda satın alıyoruz.

Egemen Hurdacılık

EGEMEN HURDACILIK

Firmamıza ait Kurumsal Bilgiler ve Kuruluş Yapısı

Bursa'da hurdacılık ve geridönüşüm faaaliyeti yürüten firmamız Egemen Hurdacılığa ait Kurumsal Bilgiler ile Kuruluş Yapısı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Egemen Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Her şeyden önce, Firmamız Egemen Hurdacılık, geridönüşüm sektörünün vazgeçilmez en önemli unsuru olan hurdacılık mesleğini icra etmek üzere "Emin ARI" tarafından Bursa Osmangazi ilçesinde kurulmuştur.

Bununla birlikte, Egemen Hurdacılık, kurulduğu günden bu yana, doğruluk, dürüstlük, meslek etik ilkelerine saygılı, bunun paralelinde müşteri memnuniyetine büyük önem veren, bir yandan geridönüşüm gibi kutsal bir mesleğini icra ederken diğer yandan da karşılıkla kazanım prensibi ile kazanırken müşterilerinede kazandıran kurumsal bir geridönüşüm firmasıdır.

Egemen Hurdacılık

Bu gün başta, Bursa Merkez Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Kestel, Gürsu İnegöl, Mudanya ve Gemlik ilçeleri olmak üzere Bursa genelinde her çeşit demir, bakır, alüminyum, çinko, sarı pirinç, kablo, krom nikel paslanmaz, akü ile her marka beyaz eşya hurdasını kişi, kurum ve kuruluşlardan satın alarak geridçnüşümlerine aracılık etmektedir.

Ayrıca, doğal kaynakların uzun vadede ve verimli şekilde kullanabilmesi için, atık israfına son vermek gerekiyor. Bu noktada hurdacılık sektörüne de çok iş düşmektedir. Hurda ile çöp ayrımının birbirinden iyi ayrılması ve bunun toplum bilinci haline getirilmesi gerekmektedir.

Bu doğrultuda, firmamızın en önemli görevlerinden biride hurda satışını kolaylaştırarak tüketicilerin geri dönüşüme daha fazla katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Sonuç olarak, hurdacılık mesleğini dürüst bir şekilde icra eden firmamız, müşterilerinden aldığı destek ile çalışmalarına ilk günkü şevk, azim ve gayretle devam etmektedir.
Hurda metaller değerlidir

Bursa Hurdacı

Bursa Hurdacı

Bursa Hurdacı